O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się
kompleksową obsługą nieruchomości


Dla kogo jesteśmy?

Przychodzą do nas właściciele mieszkań, którzy chcą wynająć własne mieszkanie lub inwestorzy, którzy chcą zakupić mieszkanie w ramach inwestycji, a nie wierzą w zysk z lokat bankowych.
Oni sami mają problem, bo nie wiedzą jak to zrobić. Chcą uniknąć tzw. „dzikich lokatorów”, którzy nie chcą płacić i nie chcą się wyprowadzić. Często mają też wątpliwości odnośnie rozliczania podatku od najmu nieruchomości. Niektórzy mają obawy o stan przygotowania mieszkania do wynajmu, gdyż mieszkanie wymaga remontu czy odświeżenia.Nasza pomoc z zakresu zarządzania mieszkaniami obejmuje wszystkie sprawy podatkowe, formalności z operatorami i spółdzielnią, remonty, kompleksową obsługę najemców. Zawsze kupuję nieruchomości poniżej ceny rynkowej. Sama czuję ogromną satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. Jak nikt inny znam się na całym procesie wynajmu, ponieważ nie tylko jestem zarządcą nieruchomości, ale również właścicielką swoich mieszkań. Dlatego łączę profesjonalizm z poczuciem odpowiedzialności za mieszkania swoich klientów. Znam też potrzeby najemców, ponieważ sama przez wiele lat mieszkałam w mieszkaniach wynajmowanych na pokoje.

Dzięki wsparciu grona specjalistów najwyższej klasy, nasi partnerzy mają pewność, że nieruchomość obsługiwana jest w sposób profesjonalny, należności z najmu są zawsze terminowo na koncie, a sami mogą czuć się bezpiecznie. Zyskują przy tym dużo czasu, bo nie muszą szukać rozwiązań do kwestii formalnych czy prawnych, których przy nieruchomościach jest na prawdę wiele.


Nasze oferty na OLX Nasze oferty na Gumtree

Dla naszych partnerów wykonujemy zadania:

 1. Wyszukanie oferty i negocjacja cen sprzedaży
 2. Reprezentacja notarialna i pośrednictwo w kredytach
 3. Optymalizacja przestrzeni: projektowanie optymalnego układu mieszkań
 4. Koncepcja zagospodarowania wnętrz układ funkcjonalny, przyłącza hydrauliczne i elektryczne
 5. Nadzór nad pracami remontowymi
 6. Zakupy remontowe: rozliczanie F-vat remontu
 7. Umeblowanie mieszkania i homestagning
 8. Sesje fotograficzne nieruchomości
 9. Ogłoszenia i rekrutacja/selekcja najemców
 10. Optymalizacja podatkowa
 11. Umowy i obsługa lokatorów
Zadzwoń